Yritysesittely Online-varaukset Hyvä tietää Yhteydenotto-/Varauspyyntö Yhteystiedot
  To 26.4.2018 klo 19:50 Bussilomat 2018- matkat nyt myynnissä. Tutustu tarjontaan nettisivuillamme ja kysy lisää!! Kauttamme myös lentoliput,majoitukset, viisumit ym. Pyydä tarjous! etusivulle
Kaupunkilomat
Kaukomatkat
Seuramatkat
Bussilomat
Lennot
Hotellit
Laivamatkat
Ryhmät
Tarjoukset
Viisumit
Muut matkapalvelut

Lataa Bussilomat-esite >



Bussilomat 2018

Bussilomat 2018 | Lisä- ja erityisehdot Bussilomille

Tervetuloa tutustumaan BUSSILOMAT  -matkoihimme!

Upeita maisemia, mielenkiintoisia kohteita, lähelle ja kauas – lapsiperheitä unohtamatta!

Lataa tästä Bussilomat 2018 –esite

Olemme koonneet valmiita matkapaketteja (alla), joilla aistit temmeltävät vapaasti ja elämykset saavat uuden ulottuvuuden samalla kun maisemat vaihtuvat aina suurkaupunkien vilinästä ja lapsiperheiden iloista idyllisiin perinnemaisemiin. Tälle vuodelle olemme uudistaneet
matkakohteitamme, unohtamatta tietenkään vanhoja ja hyväksi havaittuja kohteita.

Matkat tehdään omilla korkeatasoisilla busseillamme, joissa matkustaminen kaikkina vuodenaikoina on miellyttävää. Lähditpä matkaan yksin tai kaksin, ystäviesi tai työtovereidesi kanssa olet aina tervetullut asiakkaaksemme. Mikäli et löydä näistä valmiista vaihtoehdoistamme miellyttävää matkaa - räätälöimme sinulle ja matkakumppaneillesi ammattitaidolla oman paketin toiveidesi mukaisesti.

Täyden palvelun matkatoimistona voimme tarjota myös seuraavat palvelut:

- junaliput
- laivaliput
- seuramatkat
- lentoliput
- liike- ja messumatkat
- räätälöidyt ryhmämatkat
- luokkaretket ja leirikoulut
- tilausajot
- viisumit


Tervetuloa matkustamaan kanssamme!


Bussilomat

ÄHTÄRIN PANDAT 4.8.2018

Kalle Päätalon kotimaisemiin ja Hossa 1.-3.9.2018

Kotka ja Rankki, ohutta yläpilveä 10.-12.8.2018

Kulttuurin ja luonnon harmoniaa- Tervetuloa Kuhmoon

Kylpylälomat Pärnuun 2018

Lumoava Lofootit 9.-14.8.2018 * TAKUULÄHTÖ*

Rannikon 3 helmeä 1.12.2018

RISTEILY RIIKAAN 8.-10.7.2018

Suomen Kädentaidot 17.-18.11.2018

Valamo ja Lintulan luostari 25.-26.06.2018

Vanha Rauma ja Brändön saaristokierros 30.7.-1.8.2018

Varangin niemimaa 14.-17.9.2018

Viinitilalle ja kesäteatteriin 21.7.2018

Vuoristovaellus Mittenwald 4.-8.9.2018



© Matkatoimisto Matka-Rasti Oy  |  Avoinna ma-pe klo 08.30-16.30   |  www.matkarasti.fi
Asemakatu 4, Ylivieska, p. +358 8 469 44 70